Yıldırım Buderus Servisi Olarak daima sizin için istediğiniz desteği sizlere vereceğiz, En kısa sürede ev aletlerinizi sizlere  teknolojik teknik desteğimize sizin için en ilgili uzman çalışanlarla teknik destekler ileteceğiz. İstediğiniz zaman elimizden gelen teknik bilgi beceri ve teknik desteklere ek olarak yardımcı olmak isteriz. Bursa ve çevresi özellikle yıldırım ilçesi için olabildiğince hızlı onarım destekleri sunacağız. Bizleri istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bu olanda oldukça başarılı çalışmalar ve teknik birikimler ile sizin isteklerinizi yerine getireceğiz. Olağan üstü teknik detaylar için bizlerle kontak kurmanızı bekleriz. Bizi ve markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yıldırım Buderus Kombi Servisi

Önerilenler doğrultusunda sizlere teknik destekler.  Sektördeki Lider yapımız uygun fiyatlı ve çalışma prensibimiz ile, Yıldırım Buderus Servisi İhtiyaçlarınızı karşılamak kombi ürünlerimizin genel Bakımlarını size kışın sorun çıkarmayacak iyi bir kombi teslim edebilmek için tamir desteklerimiz devam ediyor, İhtiyacınızı karşılamak ve ekonomik olarak sizleri rahatlatmak için uygun fiyatlı tamir hizmeti bize. Kombi ürünlerinizin genel ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız. Örneğin su ısınmıyor Ya da kombiniz deki ekranda hata kodları beliriyor olursa bu durumda teknik servis çağırmanız öneririm. Sektörde iyi bir liderlik yapımız var, Bu liderlik altyapımız ve ustalarımızın deneyimli yardımcı personellere dahil telefonlara bakan çalışanların tamamı işi iyi bilen ve müşterilerin memnun olmalarını sağlamak adına sürekli kendilerini geliştiriyor. Şimdilerde kombi ürünlerinin bakımı ve Tamiri için aynı gün içerisinde hizmet veriyoruz.

Buderus Servisi

Buderus Servisi

Yıldırım Buderus Servis

Yıldırım bölgesinde Bursa’nın tamamında en hızlı kombi servis desteği firmamız tarafından sunuluyor. Yıldırım Buderus Servisi Genellikle kombilerde Kullanmış olduğumuz gerek parçalarının tamamı orijinaldir. Kesinlikle yan sanayi parçaları adresinizde Ki değerli kombinize kullanmıyoruz. Sizlerin ihtiyacını karşılayacak en düzeyli ve sorunları giderecek profesyonel personeller ile yanınızdayız.

  • Yıldırım Buderus Kombi Onarım.
  • Yıldırım Buderus Kombi Bakımı.
  • Yıldırım Buderus Teknik Destek.
  • Yıldırım Buderus Yedek Parça.

Buderus Servis Yıldırım

Tamir hizmeti almak isteyen tüketiciler bizleri sadece arayarak ustalarımızı bilgilendirmeliler. Uzun yıllardır buderus kombi servis ve bakımı konusunda deneyim kazanmış firmamız, bünyesinde bulunan alanında uzman yetişmiş personeli ile müşterilerine hizmet vermektedir. Geniş araç filosuyla, müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, güvenli hizmet, kısa sürede sorun çözme, uygun fiyatlandırma ile garantili hizmet vermektedir.

Yıldırım Buderus  Kombi Bakımı

Cihazınızın ömrünü uzatmak, en iyi verimi almanızı sağlamak amacıyla bakım, onarım, buderus kombi tamiri ve montaj hizmetleri ile kullanıcıların ihtiyacını gideriyor ve karşılaştıkları arızalar ile en kısa zamanda yerinde çözüme sunuyoruz. Cihazlara her yıl yapılan bakım sayesinde kış boyunca yüksek verim elde ediliyor ve cihazın kullanımı sırasında olası kazaları engellemiş oluyorsunuz. Kesintisiz Hizmet Merkezi kesintisiz çağrı merkezi Buderus Servisi 7 gün ve 24 saat sürekli hizmet veren çağrı merkezimiz, konusunda hakim güler yüzlü çalışanları ile siz değerli müşterilerimize 2 saat aralığıyla randevu alma imkanı sunuyor. Bursa Buderus Servisi içinde bizlerle iletişim kurmalısınız. İstediğiniz  her zaman bizlerle kontak kurabilirsiniz.

HizmetlerimizDetaylarFiyatlar
Yıldırım Buderus Servis ÜcretiServis ücreti almamız için müşterilerimizin fiyatları kabul etmemesi gerekir, Eğer müşterilerimiz fiyatları kabul ederse servis ücreti yansıtmayız. Kusursuz ve kaliteli teknik hizmetler almanız için bizlerle iletişim kurmanızı öneririz.60,00₺
Yıldırım Buderus Kombi Bakım ÜcretleriBakım ücretlerinde belirlediğimiz tutarlar değişen yedek parçalara göre belirlenmektedir. Bu alanda teknik destek ve onarım hizmetlerine gönderdiğiniz ürün yada bizim gelip baktığımız kombi bakımı firmamız ustalarının belirlediği değişen yedek parçalara göre belirlenmektedir.160,00₺
Yıldırım Buderus Klima Bakım ÜcretiKlima bakımı yaptırdığınız zaman ekstra ücretleri çıkartmadan sizlere değişmesi gereken yedek parçaları belirtiyoruz. Gaz ilavesi, Filtre değişimi, ilave yedek parçalar yada bakır boru yenileme yapılacaksa ekstra ücretler verebiliyoruz.160,00₺ - 560,00₺
Yıldırım Buderus Kombi Tamir ÜcretleriKombi tamir desteği almak isterseniz bizlerle her durumda iletişim kurabilirsiniz. İstediğiniz zaman personellerimiz yedek parçaları sizlere teknik olarak sağlamaktadır.50,00₺ - 900,00₺

Yıldırım Buderus

Buderus Servis ekibini kurumsal vizyonunun getirisi olarak sektörün gereklilikleri doğrultusunda sürekli eğitime tabi tutan firmamız, en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyor. Temiz Ve Güvenilir Hizmet kesintisiz çağrı merkezi Buderus Servis Hijyen konusunda en az sizin kadar hassas olan servisimiz yerinde bakım ve onarımlarda galoş başta olmak üzere tüm hijyen standartlarını harfiyen uygulamaktadır. Yıldırım Buderus Servisi uluslar arası teknik olarak bilgi ve becerileri sizlere sunmak üzere çalışacağız.

Buderus Servis Bölge

Bu alanda oldukça yetenekliyiz. Uygun fiyatlı ve tamir alanında lider ekiplerimiz sizin için daima sorunsuz hizmetler sunacaktır. Yerinde ve tam vaktinde teknik destekler alabilirsiniz istediğiniz zaman bizlerle iletişime geçerek ürünlerinizde yaşadığınız sorunların çözülmesini isteyebilirsiniz Bu alanda daima tavsiye edilir bir firma olmak için kollarımızı sıvadık. Bizimle çalışmak için beklemeyin. Daima uygun fiyatlı ve kusursuz hizmet desteğimizle bu bölgede tercih edilir olmak isteriz. Sektörde ciddi ve kusursuz bir çalışma sunacağız. Bu esnek ve detaylı tamir hizmetlerimizle sizlere her anlamda yardımcı olmak isteriz. Bizi arayarak teknik olarak yardım almak için beklemeyin.

Kombi Bakımı Yılda Kaç Kez Yapılmalıdır.

Daima bu alanda dikkatli bir çalışmalar sunmak adına en az yılda 1 kez yapışmasında yarar var. Yıldırım Buderus Servisi Eğer bakımları ihmal etmezseniz dikkatli ve kusursuz bir ürününüz olacaktır. Lütfen bu alanda olabildiğince dikkatli olun bakım işlerinizi aksatmayın. Eğer aksatırsanız ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bizim isteklerimizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir hizmetle sizlerle olacağız. Profesyonellik ve iş bilgisi denediğinde bu alanda daima yardım sever olacak ihtiyaçlarınızı karşılayacağız. Değerli ürünlerinize değerli destekler burada.

Kombi ve Petek Temizliği.

Mutlaka kombi bakımı yaptıktan sonra peteklerinizde temizletin. Hizmetlerimizin tümü sizlere fayda sağlayacak türdendir Petek temizlemek çok önemlidir. Eğer ürünlerinizde sorun yaşamak istemiyorsanız Petek temizliği önemli rol oynamaktadır. Bu alanda olabildiğince sizlere esnek teknik destekler iletebiliriz. İstek ve sorunların çözülmesini isterseniz alanında lider ekiplerimiz sizlere yardımcı olabilir.

Teknik olarak kısa sürede işi çözüyoruz

Verdiğimiz hizmetler çok uzun saatler sürmüyor. Hemen hemen aynı gün içinde evinizde olarak işlemlere başlıyoruz. Bu kusursuz destekleri sizlere sunarken daima elimizden geleni sizlere sunuyoruz. Uygun fiyatlı ve kaliteli desteklerle yerinde tamir hizmetleri ile elimizden gelenleri sizlere sunacağız.

  • Tamamen orijinal yedek parçalar.
  • Garantili ve yerinde teknik servis.
  • 7/24 istediğiniz saatte onarım desteği.
  • Marka bağımsız bir platform.
  • İstedğiniz zaman evinizde veya işyerinizde onarım.
  • Telefonla Teknik Destek.

Aynı gün yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Bekletmiyor sizlerin mağdur olmamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Yıldırım Buderus Servisi Bizim için en önemli detay bu alandaki bilgi ve birikimimiz. Her alanda becerikli uzman bulundurmak bizim işimiz. Firmamız Bursa Buderus Servisi olarak Kombi uzmanı, Klima uzmanız, beyaz eşya ustası, ev aletleri ustası çalıştırmaktayız.