Osmangazi Buderus Servisi Evinizde veya iş yerinizde kullanmış olduğunuz kombi veya klima gibi ısıtma veya soğutma sistemlerinde kullandığınız ev aletlerinizi yılda bir kez mutlaka bakım yaptırmayı ihmal etmeyin. Bakım yapılan kombi veya klima ürünlerini daha uzun süreler kullanım ömrüne sahip olacak ve performans açısından ilk aldığınız günkü değerler de ısıtma ya da Soğutma yapacaktır. Firmamızla bu konuda iletişime geçerek eviniz veya iş yerinizde kullanmış olduğunuz bu kusursuz marka ürünlerini daima sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz aksi taktirde ürünlerinize bakım yaptırmazsanız kullanım ömürleri kısalacak olup olmadık yerlerde Arızalar çıkararak görevini kaybedecektir.

Bursa Buderus Kombi Servisi

Bursa Buderus Kombi Servisi

Osmangazi Buderus Servis

Teknik olarak Türkiye’nin en iyi kombi Servisi olan ve Bursa’nın geneline hitap eden bu önemli markanın önemli teknik servisi ile hemen iletişime geçerek bir sıkıntılarımızı dile getirebilirim ve eksik gördüğünüz veya arıza yaşadınız ürünlerin tamir hizmetini firmadan alabilirsiniz.

Osmangazi Buderus Kombi Servisi

Osmangazi Buderus kombi servis hizmetleri öncesinde arızanız varsa ilk o tespit edilir yoksa bakım işlemleri gerektirilir. Ayrıca arıza tespit çalışmaları teknolojik cihazlar ile gerçekleştirilmektedir. Buderus markası tarafından belirlenen arıza kodları sayesinde kombilerin onarım süresi büyük oranda düşürülmektedir. Buderus kombi servisi dijital panel de yer alan kodlar üzerinden onarı hizmeti vermektedir. Kesinlikle deneme yanılma gibi banel yöntemler tercih edilmemektedir. Firmamız tamir etmiş olduğu kombilerin tamamını testlerden geçirmektedir. Çalıştırılan cihazlar da tekrar arıza kodu gözüküp gözükmediği kontrol edilmektedir. Buderus kombi servis ekipleri tüm arızaları kalıcı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca onarım işlemlerine başlamadan önce müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmaktadır.

Osmangazi Buderus

Buderus kombi servisi Bursa’da bulunan ekiplerimiz onarım ve bakım gibi uygulamaları profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bursa Buderus Servisi Kombi içerisin de bulunan tüm parçaların görevi farklıdır. Ancak bu parçaların birinin bile bozulması halinde tüm sistem zarar görmektedir. Personellerin onarım işlemleri sırasında kombi parçalarının tamamını testlerden geçirmektedir. Baca sistemi, ateşleme sistemi, vana ve sıcak su tesisatları özenle kontrol edilmektedir. Bu sayede ilerleyen aylar da yaşanabilecek olan arızaların önüne geçilmektedir. Buderus kombi servisi kurumsal hizmet anlayışı ile tüm müşterilerini memnun etmektedir. Gelen teknik servis talepleri anında onaylanmaktadır. Garantili bir hizmet sunmaktadır. Bünyemiz tarafından tamir edilen kombilerin aynı sorunları çıkarması söz konusu değildir.

HizmetlerimizDetaylarFiyatlar
Osmangazi Buderus Servis ÜcretiServis ücreti almamız için müşterilerimizin fiyatları kabul etmemesi gerekir, Eğer müşterilerimiz fiyatları kabul ederse servis ücreti yansıtmayız. Kusursuz ve kaliteli teknik hizmetler almanız için bizlerle iletişim kurmanızı öneririz.60,00₺
Osmangazi Buderus Kombi Bakım ÜcretleriBakım ücretlerinde belirlediğimiz tutarlar değişen yedek parçalara göre belirlenmektedir. Bu alanda teknik destek ve onarım hizmetlerine gönderdiğiniz ürün yada bizim gelip baktığımız kombi bakımı firmamız ustalarının belirlediği değişen yedek parçalara göre belirlenmektedir.160,00₺
Osmangazi Buderus Klima Bakım ÜcretiKlima bakımı yaptırdığınız zaman ekstra ücretleri çıkartmadan sizlere değişmesi gereken yedek parçaları belirtiyoruz. Gaz ilavesi, Filtre değişimi, ilave yedek parçalar yada bakır boru yenileme yapılacaksa ekstra ücretler verebiliyoruz.160,00₺ - 560,00₺
Osmangazi Buderus Kombi Tamir ÜcretleriKombi tamir desteği almak isterseniz bizlerle her durumda iletişim kurabilirsiniz. İstediğiniz zaman personellerimiz yedek parçaları sizlere teknik olarak sağlamaktadır.50,00₺ - 900,00₺

Osmangazi Buderus Kombi Bakımı

Kombi bakımı çok önemlidir. Kusursuz ve deneyimli ekiplerimizle sizlere en sağlam ve kaliteli destekleri ileteceğiz. Osmangazi Buderus Servisi  firmamız kombi ürünlerini tahmin etmek ve ürünlerle ilgili problemleri çözmek için hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz, tüm ısıtma ve soğutma sistemleri ürünleri için kapsamlı destek sunar. Ürünlerinizle ilgili yaşadığınız sorunları her zaman garantili ve orijinal yedek parça kullanarak çözüyoruz. Kusursuz destek, uygun fiyatlı onarım hizmetleri ve onarım mücadelemiz doğrultusunda size güler yüzlü bir personel ve kusursuz hizmet kapsamı gönderiyoruz. İhtiyaçların karşılanması ve sorunların olabildiğince yerinde çözülmesi için Daima tüketicilerinin bütçelerini sarsmadan siz değerli kullanıcılarımıza ve en kısa sürede size göndereceğimiz profesyonel kadromuza uygun fiyatlı onarım desteği sunacağız. Uygun fiyatlı çalışma prensibi ve ekonomik şartlarla tüm tüketicilerimizin yanında duruyor, isteklerine cevap veriyoruz. Günün her saati ulaşabileceğiniz kusursuz bir kadro sayesinde dilediğiniz zaman, günün her saatinde bizimle iletişime geçebilirsiniz, uygun fiyatlı çalışma sistemimiz sayesinde her zaman yanınızdayız.

Kullandığımız yedek parçalar orijinal mi?

Değerli tüketiciler kesinlikle kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinal ve firmanın kendi tedarik ettiği orijinal yedek parçalardan oluşuyor biz asla Replika veya yan sanayi yedek parçalar kullanarak sizleri sıkıntılara sokacak arızalardan uzak durmaya özen gösteririz. Eğer kullanmış olduğunuz yedek parça sahte veya replik olursa muhtemelen ciddi arızalar meydana getirebilir ve o değişecek sahte parçanın ömrü kısa olabilir ve kombi ve klimanızdaki diğer parçalarında arızalanmasına zarar görmesine neden olabilir.

Aynı gün servis hizmeti veriyor muyuz?

Tabii ki değerli dostlar aynı gün içeresinde öğlen 13 saatlerine kadar yapmış olduğunuz kayıtlarda mutlaka aynı gün içeresinde teknik destek hizmetleri alabilir ve sorunsuz bir şekilde ürün elinizde kullanım yaşayabilirsiniz detaylı bir şekilde bizlerle iletişime geçerek ürünlerin teknik olarak sıkıntılarını çözebilmemizi isteyebilirsiniz.

Çalışan personellerimiz işinin ehli ve profesyonel teknik servise elemanlarından oluşmaktadır özellikle Türkiye’de teknik servis hizmeti veren bir çok firma var ama çalışan personellerin iş bilgisi bakımından ne derece uzman ne derece iş bilgisine sahip olduğunu kestirmek biraz zor o açıdan eğer teknik olarak hizmet almak istiyorsanız lütfen bizimle ihtiyaçlarınız doğrultusunda iletişime geçebilir sorunları gidermemize isteyebilirsiniz.. Osmangazi Buderus Servisi için istediğiniz zaman bizimle iletişim kurmanızı bekleriz.

Osmangazi Buderus Onarım Destekleri

Kombi tamiri önemli hizmet kollarından bir tanesidir gazla çalışan cihazların tamamı bu şekilde risk grubuna girer ama kombi ve klima gibi teknik hizmetleri listede olan tamir desteklerinde bizim gibi profesyonel kişilerden hizmet almanızı öneririz. Bursa ve geneli için etkileyici ve kusursuz Hizmetler sunuyoruz daima çalışmalarımızı ihtiyacımızı karşılamak için gerçekleştiriyoruz yerinde hizmetler kusursuz destekler kombi ürünlerinin genel bakım gibi ihtiyaçlarını karşılayacak engin bilgi ve becerisi yüksek personellerimiz daima sizlerin yanında olacak. Sizin için en kısa sürede gelip sorunları gidermek adına çalışmalar sunacağız personellerimiz işi en iyi bilen sektörde lider konumundaki kişilerden tamamlanmıştır