İşçilik ve emeğin önem kazandığı, profesyonelliğin zorunlu olduğu Orhangazi Buderus Servisi hizmeti, yeni nesil cihazların çoğalması ile birlikte önemini artırmış durumdadır. Kombi konusunda yeterli bilgiye, belgeye ve teoriye sahip olan şirket elemanlarımız, yılın her gününde kombilerle ilgili konularda çözüm üretmektedir.

Orhangazi Buderus Servis

Bakım İşlemleri Cihazın Ömrünü Uzatır Bakımsız olan kombiler bizim için ciddi anlamda tehdit unsurudur. Gaz kaçıran bir kombiyi kullanmak çok tehlikelidir. Su damlatan ve eşanjörlerden su damlatan bir cihaz hemen kapatılmalıdır. Çok ısınan bir cihaz da kullanılmamalıdır. Servis ekibi olarak bakım isteyen kombiler ve petekler kışa girmeden elden geçmelidir. Bunun için deneyimli personel ekibe her zaman için ihtiyaç vardır.

Orhangazi Buderus Kombi Servisi

Servisimiz bakım işleminde;

  • Tesisat suyunun ve kullanım suyunun sıcaklığını ölçmektedir.
  • Baca fanını kontrol etmektedir.
  • Cihazı çalıştırarak diğer genel test işlemi yapmaktadır.

Bütün bu işlemlerin ardından firmamızın personelleri cihazı kullanıma sunmaktadır. Kombi Firma Tercihi Doğal gazla çalışması nedeniyle kombiler uzmanlık isteyen, güven veren ve bu kategoride güncel çözüm üreten şirketlere ihtiyaç duymaktadır. Şirketimiz gerekli belgelere sahip olmakla birlikte bu kategoride pratik hizmet veren elemanlara her zaman için ihtiyaç duymaktadır. Firma tercihi yaparken bu işin uzmanı olan şirketleri ilk aşamada değerlendirmelisiniz. Şirket olarak tercih grafiğinde üst sıralarda yer alan bir kurumuz.

Bursa Buderus Kombi Servisi

Bursa Buderus Kombi Servisi

Zamanın çok kıymetli olduğu bu sektörde, şirket olarak ilk aşamada randevu işlemini dikkate alıyoruz. Randevu almadan önce bizimle görüşmeniz ve en uygun tarihe randevu almanız gerekir. Çalışıyorsanız ve zamanınız kısıtlıysa servisimiz en uygun zamana randevu verebilir. Son anda işiniz çıkarsa randevu için tarihi ileri alabilirsiniz.

Orhangazi Buderus

Şirketimiz 365 Gün Hizmet Veriyor Kombilerin hayatımızdaki yeri tartışılmaz hale geldi. Durum böyle olunca bu cihazların bakımı da önem kazanmaya başladı. Ancak firma olarak kışa girmeden bakım işleminin yapılması tavsiye edilmektedir. Tıkalı bir petek, ses çıkaran ve ısıtmayan bir kombi her zaman için bakıma ihtiyaç duyar.

Firmamızın deneyimli elemanları kombinin bütün parçalarını kolaylıkla değiştirmektedir ve gerekli temizlik işlemleri de sorunsuz bir şekilde yapmaktadır. Orhangazi Buderus Servisi Kış aylarında 24 saat çalışan kombilerin çok iyi bir şekilde temizlenmesi gerekir. Faturalara % 25 İndirim Temizlenen bir kombinin doğal gaz tüketimi de düşecektir. Orta kısımdaki eşanjörler tıkandığı zaman kombi geç ısıtmaya başlar. Daha yüksek derecede ısıtma işlemi yapan eşanjörler, daha fazla gaz tüketimine neden olacaktır. Bakımı yapılan bir kombinin gaz tüketimi düşer ve bu durumda fatura %25 daha düşük gelir. Petekler de kombilerle birlikte temizlenmelidir. Doğal gaz yüksek geliyorsa kombi bakımının yapılması gerekir. Temizlenen bütün kombiler ve petekler hemen kullanılabilir. Ekibimiz tamir işlemlerinde cihaz kullanılabilir hale gelirse servis çözümleri sunmaktadır. Kombinin arızasına göre gerekli yedek parçalar servis aracımızda her zaman için hazır bulundurulmaktadır.

HizmetlerimizDetaylarFiyatlar
Orhangazi Buderus Servis ÜcretiServis ücreti almamız için müşterilerimizin fiyatları kabul etmemesi gerekir, Eğer müşterilerimiz fiyatları kabul ederse servis ücreti yansıtmayız. Kusursuz ve kaliteli teknik hizmetler almanız için bizlerle iletişim kurmanızı öneririz.60,00₺
Orhangazi Buderus Kombi Bakım ÜcretleriBakım ücretlerinde belirlediğimiz tutarlar değişen yedek parçalara göre belirlenmektedir. Bu alanda teknik destek ve onarım hizmetlerine gönderdiğiniz ürün yada bizim gelip baktığımız kombi bakımı firmamız ustalarının belirlediği değişen yedek parçalara göre belirlenmektedir.160,00₺
Orhangazi Buderus Klima Bakım ÜcretiKlima bakımı yaptırdığınız zaman ekstra ücretleri çıkartmadan sizlere değişmesi gereken yedek parçaları belirtiyoruz. Gaz ilavesi, Filtre değişimi, ilave yedek parçalar yada bakır boru yenileme yapılacaksa ekstra ücretler verebiliyoruz.160,00₺ - 560,00₺
Orhangazi Buderus Kombi Tamir ÜcretleriKombi tamir desteği almak isterseniz bizlerle her durumda iletişim kurabilirsiniz. İstediğiniz zaman personellerimiz yedek parçaları sizlere teknik olarak sağlamaktadır.50,00₺ - 900,00₺

Osmangazi Buderus Servisi İnsan denen canlıyı diğer canlılardan ayıran pek çok faktör bulunuyor.Bunların başında da kendi yaşamına sahip çıkması ve kendi kararlarını verebilmesi geliyor. Her ne kadar diğer canlılar ile ortak gereksinimleri olsa da yine de her açıdan kendi kararlarını kendisi veriyor. Bunun yanında insanların düzenli olarak temel gereksinimlerinden bir tanesi de barınma. Barındığı yerlerde de ısınma, banyo yapma gibi başlıca gereksinimleri için kimi cihazları kullanması gerekiyor.

Orhangazi Buderus Destek Merkezi

Ateş yakıp ısınamayacağı ve su ısıtamayacağına, odun ve kömür sobalarının artık sadece nostaljik olarak anılarda kaldığı milenyum çağında insanlar kombilerinin bir tuşuna basarak kimi zaman uzaktan kumanda ile bu ihtiyaçlarını gideriyorlar.  Aynı anda kusursuz desteklerle sizlere sunduğumuz tamir ve onarım ihtiyaçlarını gidermek için çalışmalar sunacağız. Orhangazi Buderus Servisi Bizi istediğiniz zaman aramalısınız. Biz işi iyi bilen ve kusursuz hizmetlerimizle tüketicilerimizin yanında olacağız.

Orhangazi Servis Buderus

Kombi alanında insanların karşısına özellikle ilk defa kombi alacaklar için çok sayıda seçenek çıkıyor. İş de onlardan bir tanesi de bu alanda tarih yazan ve adeta çığır açan Alman markası Buderus. 1731 senesinden beri diğer pek çok ürün ile birlikte kombi üretimi de yapan markanın gerek evler, gerek ofis ve diğer türden iş yerleri fabrikalar için yoğuşmalı ya da yoğuşmasız kombi türleri bulunuyor. Ürün gamı da Buderus markasının giderek genişliyor. Her ne kadar evladiyelik bir marka olsa da yine de dönem dönem Buderus kombi modellerinde de sorunlar ortaya çıkabiliyor. İşte tam da o noktada Buderus servisi olarak biz sizlere güvenle hizmet sunuyoruz.

Orhangazi Buderus Kombi Tamiri

Buderus Servis Tarafından Verilen Hizmetler Bursa Buderus servisi olarak firmamız Bursa kentinde bulunuyor. Bursa içinde bulunan tüm adreslere yedigün yirmidört saat hizmet veriyor. Ayrıca yine yakın mıntıkada da hizmet veriyor ve hizmette sınır tanımıyoruz.  Yaşanan arıza ister elektriksel olsun, ister elektronik ya da mekanik sorunların ivedilikle giderilmesini uzun yıllardır bizimle çalışan Buderus markasının kombisinde eğitim almış, uzman ve deneyimli personellerimiz gerçekleştiriyor.

Firmamız Orhangazi Buderus Kombi Servisi olarak alanında sahip olması gereken tüm belgelere sahip kurumsal bir firmadır. Profesyonel bir yaklaşım ile hizmet verir. Müşteri odaklı bir yaklaşım sergiler. Üstelik sadece Buderus kombilerin arızalarının giderilmesi noktasında hizmet vermez aynı zamanda tüm kombilerde yılda bir kere mutlaka yapılması gereken, daha verimli ve daha az sorunla çalışmasını sağlayan kombi bakımlarını da gerçekleştirir. Alanında öncü olan bir teknik servistir.

Kombi ürünlerine tamiri hizmeti vermek Önemli bir iş koludur özellikle Teknik olarak iş bilgisi yeterli düzeyde ki kişilerin müdahale etmesi gerektiğini bilmenizi isterim. Eğer iş bilgisi zayıf kişilerden teknik destek alacaksanız sorunlar önemli oranda teşkil etmektedir Bu sorunları bir an önce ortadan kaldırmak için daima bizlerden hizmet almalısınız. Kusursuz hizmetler teknik destekler aynı gün içerisinde servis hizmeti dendiği zaman firmamız bu alanda mutlaka sizlere yardımcı olacaktır. Kaliteli ve kusursuz hizmetler daima sizlere yardımcı olacaktır. Aynı gün içerisinde hizmetler teknik destek alabileceğiniz kusursuz bir şirket sizlere elinden geldiğince profesyonelce yardımcı olacak.

Fiyatları Belirleyen Kriterler Nelerdir?

Orhangazi Buderus servisi olarak fiyatlarımızdan da kısaca bahsetmek gerekir ise şunlar ifade edilebilir. Firmamızda bakım için standart modeli ne olursa olsun yoğuşmalı ya da yoğuşmasız fark etmeksizin kombiler için standart bir bakım ücreti vardır.