Kombi Bakımında Nelere Dikkat Ederiz?

Kombi Bakımında Nelere Dikkat Ederiz? Yılların deneyimini bilgi birikim olarak değerlendirerek müşterilerimize daima çözüm odaklı hizmetler vermekteyiz. Alanında uzman teknik ekiplerimiz ile Bursa Buderus Kombi Servisi hizmet arayışlarınızda ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde sonuçlandırıyoruz. Teknik ekipmanlarımız ve orijinal yedek parça desteklerimiz ile kombinizin her aldığınız hizmette sıfır cihaz ayarında performans sağlayabilmesi için titiz çalışmalar yürütmekteyiz. Bakım, onarım ve montaj gibi tüm ihtiyaçlarınızda anında destekler sunulmaktadır.

Kombi Bakımında Nelere Dikkat Ederiz?

Hatalı ve yoğun kullanımlar nedeni ile kombiler zaman içerisinde:

* Arızalar yaşayabilir.

* Performansları düşebilir.

* Çok enerji harcayarak az verim ortaya çıkarabilir.

* Özellikle soğuk aylarda istenmeyen mağduriyetler ortaya çıkarabilir.

Tüm bu olumsuzluklar cihazınızın ömrünü kısaltabilir. Bu nedenle firmamız en az yılda bir olarak kombilerinize periyodik bakım yaptırmanızı önerir. Bakım çalışmalarında kombinizi geçmiş dönemlerdeki çalışma yükünden kurtarmak amacı ile genel kontrollerde geçirir ve temizlik çalışmaları yaparız. Tozların, yanma odasının, filtresinin, ana eşanjörün ve duman odasının temizliği yapılır. Brülör, pompa bakımları sağlanır. G. Tankı, üç yollu vana kontrol edilir. Son aşamada gaz ayarı ve NTC Sensör testleri yapılır. Bu şekilde cihazınızın tam performans olarak çalışacaktır.

Kombi Arızalarında Garantili Onarım

Çalışıp ısı vermemesi, patlamalı yanması, sıcak suyun açık olduğunda peteklerin çok ısınması, kombinin su kaçırması, peteklerin üstünün sıcak altının soğuk olması durumlarında kombinizin önemli arızaları olabilir. Bu gibi durumlarda Bursa Buderus Kombi Servisi hizmetlerinden destekler alabilirsiniz. Özellikle parça değişimi durumlarında orijinal yedek parça kullanmaktayız. Bu şekilde kombiniz ilk günkü kalitesinde çalışmaya devam eder. Orijinal yedek parça kullanımı çok önemlidir.

Çözüm merkezi olarak hizmetler veren firmamız, kombinizin arıza durumlarında çeşitli mağduriyetler yaşatmasının önüne geçer. Hızlı ve çözüm odaklı bir şekilde arıza destekleri verilir. Buderus kombilerin tüm modellerinde gerekli olabilecek yedek parçalar temin edilmektedir.

Kombi Montajında Güvenli Destek

Kombiler hem elektrik hem de doğalgaz ile çalışır. Bu nedenle montaj aşamasından itibaren alanında uzman teknik ekiplerimiz hem verimli, hem güvenli bir çalışma sistemi oluşturmak hedefi ile çalışır. Montaj aşamasında güvenli bir montaj için:

* Vana

* Borular

* Baca borusu

Bağlantılarının yapılması güvenli kullanım açısından çok önemlidir. Bunların yanında doğru alan seçimine özellikle dikkat edilir. Dış ortama konumlandırılacak kombiler için donmaya karşı önlem gereklidir. Bunun için dış kısma kombi dolabı yerleştirilir. Tüm teknik ekiplerimiz yeterlilik belgesine sahiptir. Can ve mal sağlığına önem veren ekiplerimiz işinin ehli uzmanlardan oluşur. Kombi montajında öncelikle montaj yerini belirleriz. Baca borusunun uzun mesafede olmayacağı alanlar en uygun yerlerdir. Yer seçimi ardından hesaplamalar yaparak askı aparatları montajı yapılır. Kombi bacası için şartnamede yer alan kriterlere göre baca çıkışı yeri açılır. Bağlantı setlerinde ve kullanılan tüm ekipmanlarda CE standartlarına göre üretilmiş olmasına Bursa Buderus Kombi Servisi  tüm hizmetlerinde dikkat edilir. Kombinin alt bağlantı setleri, gaz bağlantısı, yoğuşma gideri titiz çalışmalar ile yapılır.

Kombinizin verimli çalışma sistemi elde etmesi için doğru montaj, düzenli bakım ve arıza durumlarında kalite destekler veren firmamız bütçenize uygun teknik destekler sunmaktadır.