Kestel Buderus Kombi Servisi onarım konusunda olabildiğince hızlı ve teknik olarak sizlere isteklerinizi karşılamak maksatı ile elimizden geleni sizlere vermek için daima çalışmalar gerçekleştirmek istemekteyiz. Bursa firmamız ilk olarak müşterilerinden gelen şikayetleri dinleyerek gerekli ekipmanları ayarlayıp müşteriye gitmektedir. Daha sonra bu şikayetler üzerinden arıza kodları oluşturulmaktadır. Baca sistemi, ateşleme sistemi ve su basınç sistemi başta olmak üzere tüm ekipmanlar incelenmektedir. Ayrıca firmamız uygulamalar sırasında cihazın ana kart sisteminin zarar görmesini engellemektedir.

Buderus kombi servisi montaj hizmetlerini de profesyonel bir şekilde vermektedir. Kombinin kurulum yeri ve yönü uzman ekiplerimiz tarafından belirlenmektedir. Ustalarımız içerisin de en ucuz teknik destek hizmeti yine bünyemiz tarafından sunulmaktadır. Ayrıca tüm markalar ve modeller için yedek parça temini yapılmaktadır. Buderus servisi Bursa firmamız üzerinden hizmet alan müşterilerimiz en ufak bir mağduriyet yaşamamaktadır.

Kestel Buderus Servisi

Profesyonel ve kusursuz çalışanlarımızla Kestel Buderus servisi ekipleri, kombi bakımlarını 1 iş günü içerisin de gerçekleştirmektedir. Bakım sırasında cihazın genel çalışma prensibi gözden geçirilmektedir. Ayrıca petek yanma hızı, tesisat su basıncç kontrolleri ve vana sızdırmazlık testleri ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Buderus kombi bakım servisi kaliteli bir hizmet sunmakla beraber müşteri memnuniyetini maksimum bir şekilde sağlamaktadır. Bakım uygulamaları sırasında cihazlardan parça alınması gibi durum söz konusu değildir. Buderus servisi personelleri, tüm kombi parçalarını özenle ilaçlayarak temizlemektedir. Ayrıca bakımlı kombilerin arıza verme riski çok düşüktür. Yine düzenili olarak bakımı yapılan kombilerin elektrik tüketimi yarı yarıya inmektedir.  Merkezi sistem kombi modelleri için de bakım desteği sağlamaktadır. Güven açısından işlemlerimiz garantili şekilde yapmaktayız.

Kestel Buderus Servis

Değerli ürünleriniz için daima sizlere yardımcı olacağız. Buderus servis fiyatları arıza, bakım ve montaj gibi hizmet içeriğine göre farklılık göstermektedir. Örneğin arızaların büyüklüğü, parça maliyetleri gibi konular da fiyatların belirlenmesi noktasında etkili olmaktadır. Kestel Buderus Servisi Firmamız ise mümkün mertebe en ekonomik hizmet garantisini sunmaktadır. Buderus servis fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca firmamız 7/24 teknik destek sağlamaktadır.

Kestel Buderus Kombi Bakımı

Kış aylarında en çok kullandığımız ev eşyalarının başında kombi geliyor. Kombi olarak en çok tercih edilen markalardan birisi de Kestel Buderus. Kaliteli olması ve verimlilik açısından son derece başarılı olması, Kestel Buderus markasının tercih edilme nedenleridir. Fakat kombiler de sürekli çalışması nedeniyle belirli aralıklarla bakıma ihtiyaç duymaktadır. Kombilerin bakımı düzenli olarak yapılmadığı zaman birtakım sorunlarla karşılaşılabiliyor. Kombi bakımı ise servisler aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Kombinin kalitesi ne kadar önemli ise kombinin bakımını yaptıracağınız servisin kalitesi de bir o kadar önem arz ediyor. Bu nedenle biz de Kestel Buderus kombi bakımı işlemini gerçekleştiren servis olarak hizmetlerimizden bahsedeceğiz.

HizmetlerimizDetaylarFiyatlar
Kestel Buderus Servis ÜcretiServis ücreti almamız için müşterilerimizin fiyatları kabul etmemesi gerekir, Eğer müşterilerimiz fiyatları kabul ederse servis ücreti yansıtmayız. Kusursuz ve kaliteli teknik hizmetler almanız için bizlerle iletişim kurmanızı öneririz.60,00₺
Kestel Buderus Kombi Bakım ÜcretleriKestel Bakım ücretlerinde belirlediğimiz tutarlar değişen yedek parçalara göre belirlenmektedir. Bu alanda teknik destek ve onarım hizmetlerine gönderdiğiniz ürün yada bizim gelip baktığımız kombi bakımı firmamız ustalarının belirlediği değişen yedek parçalara göre belirlenmektedir.160,00₺
Kestel Buderus Klima Bakım ÜcretiKestel Klima bakımı yaptırdığınız zaman ekstra ücretleri çıkartmadan sizlere değişmesi gereken yedek parçaları belirtiyoruz. Gaz ilavesi, Filtre değişimi, ilave yedek parçalar yada bakır boru yenileme yapılacaksa ekstra ücretler verebiliyoruz.160,00₺ - 560,00₺
KestelBuderus Kombi Tamir ÜcretleriKestel Kombi tamir desteği almak isterseniz bizlerle her durumda iletişim kurabilirsiniz. İstediğiniz zaman personellerimiz yedek parçaları sizlere teknik olarak sağlamaktadır.50,00₺ - 900,00₺

Kestel Hizmetlerimiz

Kestel Buderus kombi bakımı işleminde verdiğimiz hizmetler:

 • Kestel Buderus Kombinizin suyunu boşaltıyoruz,
 • Kestel Buderus Yanma odasını temizliyoruz,
 • Kestel Buderus Kalorifer filtresini söküyoruz,
 • Kestel Buderus Kalorifer filtresini tamamen temizliyoruz,
 • Kestel Buderus Elektrotları temizliyoruz,
 • Kestel Buderus Enjektörleri temizliyoruz,
 • Kestel Buderus Emniyet kontrolünü yapıyoruz,
 • Kestel Buderus Petek temizliğini yapıyoruz, şeklindedir.

Kestel Buderus Kombi Tamiri

Bu hizmetlerimizin dışında gerekli olan diğer bakım işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Düzenli olarak yapılması gereken bakım dışında bir arıza söz konusu olduğunda da hizmet veriyoruz. Arızayı ortadan kaldırdıktan sonra kombinin genel bakımını yapıyoruz. Bakım işlemini gerçekleştirdikten sonra sizlere 1 yıl garanti veriyoruz ve fatura kesiyoruz. Çünkü yapmış olduğumuz bakıma ve tamirata güveniyoruz. Dolayısıyla bakım işleminden sonra bir arıza söz konusu olursa tekrar para ödemeniz gerekmiyor. Sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Kombi Bakımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kombi bakımı yapan servislerin yetki belgesine sahip olması gerekiyor. Eğer servis elemanının yetki belgesi yoksa bakım yapmaması gerekiyor. Bu noktada personellerimizin tümü yetki belgesine sahiptir. Birbirinden tecrübeli personellerimiz sayesinde kombi bakımını titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kombi bakımını yaparken önceliğimiz kombinin verimli çalışmasını sağlamaktır. Bunun yanı sıra müşteri memnuniyetini de ön planda tutuyoruz. Kestel Buderus kombi bakımı sırasında yapılacak tüm işlemler hakkında sizleri önceden bilgilendiriyoruz.

Bakımı gerçekleştirmeden önce kalorifer ve sıcak su kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Daha sonra peteklerin sularını kontrol ediyoruz. Bacalı kombi kullanıyorsanız çekiş durumunun kontrolünü yapıyoruz. Bunun yanı sıra limit sensörünü de kontrol ediyoruz. Eğer yoğuşmalı kombi kullanıyorsanız çamuru ayrıştıran filtrelerin ve su haznelerinin temizliğini ve verimliliğini kontrol ediyoruz.

Kestel Kombi Bakımı Aksatıldığı Takdirde Ne Gibi Sorunlar Ortaya Çıkar?

Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmanız gerekiyor. Eğer kombi bakımını düzenli olarak yaptırmazsanız ya da geciktirirseniz kombinizi uzun bir süre boyunca kullanamazsınız. Bunu yanı sıra kombinizin verimliliğini düşürürsünüz. Kombiyi yüksek ısıda çalıştırsanız bile gerekli sıcaklığı elde edemezsiniz. Kestel Buderus Servisi Kısacası zarar etmiş olursunuz. Bunun dışında ek masraflar çıkarabilir. Bu hususlara ek olarak kombiniz sürekli arızalanabilir. Bu gibi durumları yaşamamak için servisimizle iletişime geçmeniz yeterlidir. Servisimizle iletişime geçtiğiniz takdirde sizlere en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Kombinizin verimli çalışması ve yeterince ısınabilmesi için gerekli bakımları titizlikle ve özenle gerçekleştiriyoruz.

Kestel Buderus İletişim Kanalları

Servisimizle internet üzerinden ya da telefon aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. İnternet üzerinden servis çağıracağınız zaman adresinizi yazmanız ve telefon numaranızı belirtmeniz yeterli olacaktır. Her zaman için en kısa sürede dönüş yapıyoruz. Personellerimiz adresinize en kısa sürede ulaşıyor ve gerekli bakımı gerçekleştiriyor. Kestel Buderus Kombi Servisi Bunun yanı sıra mail adresinden de bize ulaşabilmeniz mümkün. Ayrıca sitemize girerek canlı destek ile iletişim kurabiliyorsunuz. Canlı destek hizmetimizde kesinlikle bot kullanmıyoruz. Personellerimizle birebir iletişim kurmuş oluyorsunuz. Bunların dışında isterseniz Facebook adresimize girerek de iletişim sağlayabilirsiniz. İletişim kanallarımızın herhangi birisi ile bize ulaştığınız takdirde ortalama olarak aynı günde veya bir sonraki günde bakım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kestel Buderus Klima Servisi

Uzman bir ekip ile birlikte çıktığımız bu yolda kullandığımız modern yöntemler ve yenilikçi anlayışımız ile beraber beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorununuza en başarılı çözümleri sunmaktayız. Yılların verdiği deneyim ile birlikte tüm sorunlarınıza aynı gün içerisinde çözüm sunan ekibimiz 7/24 teknik servis ihtiyaçlarınıza eksiksiz olarak yanıt vermektedir.

Garantili Kestel Buderus Klima Servis Hizmeti

Klimalar hem yaz hem de kış ayları için hayatımızda büyük bir yer tutan beyaz eşyalar arasında yer almaktadır. Kestel Buderus klima servisi hizmetlerimizde ilk önceliğimiz sizleri memnun etmek ve klimalarınızdaki arızaları kalıcı olarak gidermektir. Birinci sınıf kalitede işçilik ile yerine getirdiğimiz Kestel Buderus klima servisi hizmetlerimizde her zaman sizlerden olumlu geri dönüşler almayı başarmaktayız. Klimalarda meydana gelen her tür soruna anında müdahalede bulunan teknik servis ekibimiz sizlere sorunsuz bir kullanım olanağı tanımaktadır.

Kestel Buderus klima servisi hizmetlerimiz sırasında değişmesi gereken arızalı parçalar yerine orijinal yedek parçalar kullanmaktayız. Tamir, bakım ve montaj ihtiyaçlarınıza yanıt verdiğimiz Kestel Buderus klima servisi hizmetlerimizden faydalanmak için ihtiyaç duyduğunuz her zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kestel Buderus Klima Tamir Hizmeti

Klimalarda birçok farklı sebepten dolayı arızalar meydana gelebilmektedir. Meydana gelen arızalara hızlı bir şekilde müdahale edilmedi takdirde durum daha kötüye gidebilmekte ve bu da gereksiz maliyetlere sebep olmaktadır.

Yeniliğe her zaman açık olan firmamız bünyesinde yer verdiği ekipmanlar ve kullandığı yöntemler ile klimalardaki her arızayı başarılı bir biçimde ortadan kaldırmaktadır. Kestel Buderus klima servisi hizmetlerimiz sırasında yaptığımız ilk çalışma mevcut arızanın sebebini tespit etmektir. Yapmış olduğumuz tespit sonrasında en uygun tamir yöntemini kullanıyor ve sorunu kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.

Kestel Buderus klima tamiri hizmetlerimiz sırasında garantili işçilikler ve yedek parça kullanmaktayız. Büyük bir titizlik ile yerine getirdiğimiz Kestel Buderus klima servisi hizmetlerimizden sonra klimalarınızı her mevsim en yüksek performans ile kullanmaya devam edebilme imkanı elde edebilmektesiniz. Klimalarınızda yaşadığınız her tür sorun için siz de gönül rahatlığı ile bizlere ulaşabilir ve sunduğumuz ayrıcalıklı teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Buderus Servisi

Buderus Servisi

Kestel Buderus Klima Bakım Hizmeti

Her mevsim değişikliğinde yaptıracağınız klima bakım çalışmaları ile sezonu çok daha keyifli ve sorunsuz olarak tamamlama şansına sahip olabilirsiniz. Buderus Bursa Servisi Klimalarda meydana gelen kir ve tozlanma gibi durumlar istediğiniz yüksek performansı alamamanıza neden olmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz bakım çalışmalarından sonra klimalarınızın verimi artmakta ve gereksiz enerji sarfiyatı ortadan kalkmaktadır.

Klima bakım çalışmaları ile şu avantajları elde edebilirsiniz;

 • Klimalarınızın performansı artar.
 • Enerji tasarrufu elde edersiniz.
 • Hoş olmayan kokular ortadan kalkar.
 • Yaşanabilecek olası arızaların önceden önüne geçme fırsatı elde edebilirsiniz.
 • Klimalarınızı her mevsim sorunsuzca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Siz de kullanmakta olduğunuz klimalarınız için belli periyodlarda bakım çalışmasını yaptırarak tüm riskleri ortadan kaldırmayı başarabilirsiniz.

Kestel Buderus Klima Montaj Hizmeti

Klimalardan istenilen verimi elde edebilmek için montajının mutlaka profesyonel kişilerce yerine getirilmesi gerekmektedir. Gerçekleştirmekte olduğumuz klima montaj hizmetlerimizde önce mekanda bir keşif yapıyor ve klima için en uygun alanın neresi olduğuna karar veriyoruz.

Montaj çalışmamız sırasında tüm unsurları eksiksiz olarak göz önünde bulundurmakta ve hiçbir detayı gözden kaçırmamaktayız. Klima montajı sırasında en yeni ve en doğru teknikleri kullanmakta, Kestel Buderus Servisi  sürecin sorunsuz olarak tamamlanmasını sağlamaktayız.

En doğru şekilde yerine getirdiğimiz Kestel Buderus klima montaj hizmetlerimiz ile beraber can ve mal kaybı risklerini de ortadan kaldırmaktayız. Usta ekibimiz ile beraber klima konusunda sizlere en iyi desteği sağlamaya kesintisiz olarak devam ediyoruz.