Buderus Onarım Merkezi

Buderus Onarım Merkezi Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız Buderus marka kombilerin tüm modelleri için kaliteli ve verimli teknik destek hizmetleri vermektedir. Alanında uzman teknik ekiplerimiz kombinizden en yüksek performansı elde etmeniz için montaj, bakım ve onarım destekleri sunuyor. Çözüm merkezi olarak hizmetler veren Bursa Buderus Kombi Servisi firmamız soru ve sorunlarınıza birebir çözümler üretmektedir.

Buderus Onarım

Kombinizin Ömrünü Uzatacak Bakım Çalışmalarımız Kombilerin kış gelmeden bakımlarının yaptırılması çok önemlidir. Çünkü kombiler kış aylarından daha çok kullanılır. Arıza durumları hem ısınmanıza hem de günlük ihtiyaçlarınızı karşılamanızın önüne geçer. Uzun süre bakımı yapılmayan kombiler daha çok enerji harcar ve daha az verim sağlar. Bu da yükselen faturalarla bütçenizi başbaşa bırakır. Periyodik bakımlar kombilerinizin daha verimli, sağlıklı ve uzun ömürlü çalışmasını sağlar.

Kombileriniz içerisinde yüksek derecede basınç ve ısı bulunur. Bu nedenle belirli aralıklarla bakımı gereklidir. Bakımı yapılmayan kombilerde:

* Su kaçakları yaşanabilir.

* Basınç artma ya da azalma durumlarında parça arızalarına yol açabilir.

* Filtre tıkanabilir, bu da kombinin sürekli hata vermesine neden olabilir.

* Aşınan parçalar kontrol edilmediğinde parça değişimlerine gider arızalar ortaya çıkabilir.

Montaj Çalışmalarımız ile Başlayan Kalite

Her elektrikli cihazda olduğu gibi dikkat edilmesi gereken bazı kriterlere uyum sağlandığında kombi kullanımlarınız daha verimli olur. Alanında uzman, yetkili, değişen teknolojiye uyum sağlamak amacı ile gerekli eğitimleri alan teknik destek ekiplerimiz sorunsuz destekler sunar. Bu da cihazlarınızın her an yüksek performansta çalışması için iyi bir temel oluşturur. Montaj çalışmalarımız için Bursa Buderus Kombi Servisi taleplerinde bulunabilirsiniz. Tam teçhizatlı ve yetkili olan uzman personelimiz kaliteli çalışma sistemini montaj çalışmaları ile başlatır. Montaj yaparken ekiplerimizin özellikle dikkat ettiği kriterler şu şekildedir:

* Kombi doğrudan elektriğe bağlanmaz. Voltaj düzenleyici kullanarak yüksek ya da düşük voltajdan doğacak sorunların önüne geçebiliriz.

* Kapalı ortamlarda montaj yapılması gerekiyor ise gaz kaçak dedektörü gereklidir. Ortama yeterli oksijen sağlanması içinde ventlasyon sağlar ve açık olarak konumlandırırız.

* Kombi montajları koridor, merdiven gibi binaların ortak kullanım alanlarına montajı yapılmaz.

* Montaj çalışmalarında elektrik bağlantısını kombinin yan tarafında konumlandırırız.

* Kombi montajı yapılan alanlarda yanıcı ya da patlayıcı maddelerin bulunmamasına özen gösteririz.

Kombi Onarımları için Tam Destek

Elektronik cihazların tümünde arıza durumları yaşanabilir. Ancak bakımı yapılmayan cihazlarda arızaların boyutları büyür. Bazı durumlarda ise elektrik tesisatlarında yaşanan problemler elektrikli aletlerde önemli sorunlara neden olur. Bu durumlarda Bursa Buderus Kombi Servisi teknik destek taleplerinde bulunabilirsiniz. Kombi çalışmıyor ise kombinin fişini kontrol edin, su basıncının 1,5-2 bar arasında olmasını sağlayın. Bu durumda kombi sigortası ya da gaz vanası kapalı olabilir. Açarak cihazı çalıştırabilirsiniz. Ya da kombinize reset atarak kombinizi çalışır duruma getirebilirsiniz. Ancak her sorun bu kadar basit bir şekilde çözülmeyebilir. Çok büyük maliyetli arızalara maruz kalmamak adına doğru zamanda ve uzman teknik ekiplerden destek alarak cihazınızın çalışmama durumuna akılcı çözümler bulabilirsiniz.